MODUS - garážová vrata


MODUS - garážová vrata

Spojení výhod zateplených vrat a ekonomické verze.

Informace

Technologie zateplení polystyrénem umožňuje šetřit výrobní náklady a tepelné vlastnosti vrat vyhovují běžným požadavkům na udržení teploty v garáži.

- Těsnění vrat po celém obvodu zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.
- Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy.
- Ochrana proti sevření prstů.

Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otevírání a zavírání nehrozilo nebezpečí sevření prstů, v souladu s novými bezpečnostními normami EU platnými od 1.5.2005.

Bezpečnostní prvky byly vyvinuté pro Vaší ochranu a splňují všechny předpoklady pro bezpečnou montáž a používání vrat OLYMPS DOOR

Sekční vrata se montují dovnitř garáže. Boční dráhy jsou vedené podél otvoru do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže.

Kazetový design
Atraktivní kazety dotvářejí zajímavý vzhled stavby.

Povrchová úprava Woodgrain
Povrch se strukturou dřeva – woodgrain – zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné – na rozdíl od hladkého povrchu.

Barva

Základní barva bílá, možnost barvit podle RAL

Doplňky

leták - Doplňky a bezpečnostní prvky
leták - Motory

Izolace

OLYMPS DOOR sekční - izolace polystyrén - Polystyrénem zateplená vrata představují spojení výhod zateplených vrat a cenově přijatelné varianty. Sekce je složená z vnějšího ocelového pláště a vnitřní polystyrénové desky. Technologie zateplení polystyrénem umožňuje zkonstruovat vrata, která mají tepelné vlastnosti vyhovující běžným požadavkům na udržení teploty v garáži.

Fotky k nahlédnutíŽádost o cenovou kalkulaci

V případě zájmu o tyto garážová vrata vyplňte co nejpodrobněji nasledující formulář, aby jsme pro Vás mohli připravit cenovou kalkulaci. © 2013, LUX Petr Hůlka | vytvořil F&S