ELITE - garážová vrata


ELITE - garážová vrata

Unikátní technologie - jedinečný model na našem trhu.

Informace

Kompozit dřeva je unikátní technologie – kombinace výhod ocelových a dřevěných vrat. Tento jedinečný model si zachovává pevnost ocelových vrat a současně vyniká krásou dřeva.
Sekce jsou opatřené silnou vnější vrstvou, která zabezpečuje vysokou odolnost povrchu proti poškození.

- Těsnění vrat po celém obvodu zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.
- Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy.

Bezpečnostní prvky byly vyvinuté pro Vaší ochranu a splňují všechny předpoklady pro bezpečnou montáž a používání vrat OLYMPS DOOR

Sekční vrata se montují dovnitř garáže. Boční dráhy jsou vedené podél otvoru do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže.

Kazetový design
Atraktivní kazety dotvářejí zajímavý vzhled stavby.

Povrchová úprava Woodgrain
Povrch se strukturou dřeva – woodgrain – zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné – na rozdíl od hladkého povrchu.

Barva

Barvy podle požadavků zákazníka.

Doplňky

leták - Doplňky a bezpečnostní prvky
leták - Motory

Izolace

OLYMPS DOOR sekční - izolace polystyrén - Polystyrénem zateplená vrata představují spojení výhod zateplených vrat a cenově přijatelné varianty. Sekce je složená z vnějšího ocelového pláště a vnitřní polystyrénové desky. Technologie zateplení polystyrénem umožňuje zkonstruovat vrata, která mají tepelné vlastnosti vyhovující běžným požadavkům na udržení teploty v garáži.

Fotky k nahlédnutíŽádost o cenovou kalkulaci

V případě zájmu o tyto garážová vrata vyplňte co nejpodrobněji nasledující formulář, aby jsme pro Vás mohli připravit cenovou kalkulaci. © 2013, LUX Petr Hůlka | vytvořil F&S