FORMAT - garážová vrata


FORMAT - garážová vrata

Ocelová vrata s univerzálním pásovým designem.

Informace

Polyuretanový izolační systém a důmyslná mechanika zabezpečují výborné tepelné vlastnosti vrat a nezvyšují spotřebu energie v uzavřeném prostoru.

- Těsnění vrat po celém obvodu zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.
- Horní těsnění na sekci.
- Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy.
- Ochrana proti sevření prstů.

Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otevírání a zavírání nehrozilo nebezpečí sevření prstů, v souladu s novými bezpečnostními normami EU platnými od 1.5.2005.

Bezpečnostní prvky byly vyvinuté pro Vaší ochranu a splňují všechny předpoklady pro bezpečnou montáž a používání vrat OLYMPS DOOR

Sekční vrata se montují dovnitř garáže. Boční dráhy jsou vedené podél otvoru do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže.

Pásový design
Pásové provedení sekcí umožňuje montáž i do atypických otvorů.

Povrchová úprava Woodgrain
Povrch se strukturou dřeva – woodgrain – zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné – na rozdíl od hladkého povrchu.

Barva

Základní barva bílá, hnědá, možnost barvit podle RAL.

Doplňky

leták - Doplňky a bezpečnostní prvky
leták - Motory

Izolace

OLYMPS DOOR sekční - izolace polyuretan - Polyuretanový těsnící systém, oboustranný ocelový plášť a důmyslná mechanika zabezpečují výborné těsnící vlastnosti vrat. Tento systém umožňuje zabezpečit potřebnou teplotu v garáži, zabraňuje úniku tepla do okolí a nezvyšuje spotřebu energie v uzavíraném prostoru.

Fotky k nahlédnutíŽádost o cenovou kalkulaci

V případě zájmu o tyto garážová vrata vyplňte co nejpodrobněji nasledující formulář, aby jsme pro Vás mohli připravit cenovou kalkulaci. © 2013, LUX Petr Hůlka | vytvořil F&S