NATUR - garážová vrata


NATUR - garážová vrata

Pevnost oceli, přírodní krása dřeva a oblíbené kazety.

Informace

Imitace dubu je dosažena nanesením polyetylénové fólie již při výrobě ocelového pláště sekce na jeho povrch. Prolisy na povrchu sekcí jsou tmavší, což vytváří velmi atraktivní vzhled těchto vrat.

- Těsnění vrat po celém obvodu zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci garáže.
- Horní těsnění na sekci.
- Spodní těsnící guma nahrazuje práh a minimalizuje nerovnosti podlahy.
- Ochrana proti sevření prstů.

Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otevírání a zavírání nehrozilo nebezpečí sevření prstů, v souladu s novými bezpečnostními normami EU platnými od 1.5.2005.

Bezpečnostní prvky byly vyvinuté pro Vaší ochranu a splňují všechny předpoklady pro bezpečnou montáž a používání vrat OLYMPS DOOR

Sekční vrata se montují dovnitř garáže. Boční dráhy jsou vedené podél otvoru do pravého úhlu. Díky tomuto řešení je možné využít celou hloubku garáže.

Kazetový design
Atraktivní kazety dotvářejí zajímavý vzhled stavby.

Povrchová úprava Woodgrain
Povrch se strukturou dřeva – woodgrain – zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné – na rozdíl od hladkého povrchu.

Barva

Barvy, zlatý dub LUX, tmavý dub, mahagon.

Doplňky

leták - Doplňky a bezpečnostní prvky
leták - Motory

Izolace

OLYMPS DOOR sekční - izolace polyuretan - Polyuretanový těsnící systém, oboustranný ocelový plášť a důmyslná mechanika zabezpečují výborné těsnící vlastnosti vrat. Tento systém umožňuje zabezpečit potřebnou teplotu v garáži, zabraňuje úniku tepla do okolí a nezvyšuje spotřebu energie v uzavíraném prostoru.

Fotky k nahlédnutíŽádost o cenovou kalkulaci

V případě zájmu o tyto garážová vrata vyplňte co nejpodrobněji nasledující formulář, aby jsme pro Vás mohli připravit cenovou kalkulaci. © 2013, LUX Petr Hůlka | vytvořil F&S